A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 Compact
1,8 GB RAM, ugye? 1 GB kapásból ugrott is.
Válaszol
Sziasztok!
Az utóbbi 2 hétben rendszeresen előfordul (feltételezés), hogy valamelyik processz beragad és leszívja az akkut. Általában észreveszem hogy melegszik és közbelépek, de ma reggelre teljesen lemerült, nem volt ébresztő. Az akku használatnál semmi kirívó érték nem látszik. Hogy lehetne kideríteni melyik alkalmazás a bűnös?
[Kép: Screenshot_20161229-060748.png]
Válaszol
Sajnos utólag már nem nagyon van rá lehetőség. ha folyamatosan PC-bel össze van kötva akkor a registry-ben meg lehet nézni.
Válaszol
Hello valaki talalkozott e olyannal már hogy Z5 compactnal meg akadt a frisites és azota folyton ujraindul ha a gépre dugom mindegy hogy flash vagy fastboot modban!sot ezt csinalja ha töltöre dugom is!!viszont ha csak siman be akarom kapcsolni akkor egyszer eljut a sony feliratig majd ki kapcsol es utanna semmi!
Válaszol
És nincs nyitva a bootloader
Válaszol
Szia!
Flashmodba kell a gépre csatlakoztatni akkor is. Flashtoolal kéne helyreállítani.
Kikapcsolod és akkor gyorsan a gépre hangerő lefele gombal.

Tapatalkkal küldve az én ONEPLUS A5000 eszközömről
Válaszol
Igen ezt probaltam!gyorsan ragyugom el is kezdi a flashelest majd ki irja hogy eror az eszkoz nem ismeri fel a parancsot!meg semilyen modszerrel nem lehet ki kapcsolni (mar a hatlapot is levettem es az aksit levettem majd vissza gyugtam)akkor is ha töltöre gyugtam alando ujraindulas a vege!olyannal mint a bootloop de ezt csak töltöre vagy vagy szamitogépre kötve csinalja

Max 10 masodperc amig flash modban hajlando maradni utanna ujraindul ismét flash modban de ekkor mar nem kell semilyen gombot nyomnom és ez igy megy még ki nem huzom a kabelt aztan ki kapcsol
Válaszol
Oké, akkor kell neked egy másik flashtool ami megy.
Válaszol
Majd meg probaltam akkor törlöm teljesen flastolt aztan letöltöm a legujabbat és ujrabrobalom!

De különben egyszer mar flasheltem evvel a verzioval akkor nem volt semmi gond vele
Válaszol
Kb 9 masodperc utanna ujraindul a telefon akar hanyszor probaltam
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég