A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
Bug 
Üdvözlök mindenkit!
Az a problémám, hogy amikor hangot szeretnék állítani a telefonon a hangerőgombok megnyomásával, egyszer ott van az a nyíl, amire ha rányomok, a többi hang sémát is tudom módosítani, és nem kell belépnem a beállításokba. De ez a nyíl egyszer megjelenik, egyszer nem, és tovább tart belépni a beállításokba, meg ilyesmi, szerintem én nyomok félre valamit, ezért kérem a ti segítségeteket!

A fenti képen látható egy kis háromszög,
amit ha megnyomok akkor az összes hang sémát
tudom kezelni, akár az applikációban, amit használok éppen,
és így nem kell bemenni a beállításokba, és ott átállítani, ami szerintem egy remek dolog.

[Kép: J9uSmZo.png]

A lenti képen nincs ott a háromszög, és nem tudom miért,
és így nem tudom állítani a hangsémát, ahol kedvem tartja,
és kicsit kényelmetlen össze vissza beállításokba lépkedni, majd vissza amit előzőleg használtam.

A kérdés:
Miért tűnik el a háromszög, és mit tehetek hogy ne forduljon elő többet?
Válaszol
Szia, üdv a klubban.
Legközelebb ne nyiss új topicok, hanem keresd ki a telefonnak megfelelőt.
Azt látom, hogy sok időd volt sok "giccsre" ami nem gond.
Viszont ha a telefonnal is ezt csinálod akkor minden eshetőség megvan rá, hogy valamit el fogsz nyomni.

Amit tudok ajánlani, hogy ha valamit használsz akkor ott használod a hangerő gombot.
Tehát sok értelme nincsen annak, ha az alap hangerő mellett pont egy média hangerőt akarsz levenni, mert ugye azt úgysem használod akkor.
Nem tudom melyik rom van a telefonodon, de nekem nem tűnik el onnan egyszer sem. Lehet a telenoros romban van egy kis hiba és ezért lehet ez.
Válaszol
Igen, szerintem is k*rvára tök mindegy, hogy van e ott nyíl vagy nincs... 
Esetleg úgy tudod áthidalni a problémát, ha
1. Mondjuk valami médiából nyitod meg a hangerő szabályozást, akkor lehet ott lehet látszik a nyíl. Úgy tűnik a hangszóró hangerőnél nincs nyíl.
2. Nem foglalkozol vele, mivel annyira nem használja az ember ezt a funkciót ,hogy nagyon... 

azért halkan megjegyzem, engem is zavarnak az ilyen hülye felületi kérdések, főleg egy "minőségi" telefonnál.
Válaszol
99% hogy a telenoros rom lesz a hibás, mert az enyémen mindenhol látszik a választási lehetőség.
Válaszol
És ma végre meg jött a várt xa telom és mint mindig most sem csalodtam a sonyban és egy jó tanács egy két embernek ha valami nem jó a romban nem a rom hibája hanem a sok plusz appnak ami rá van téve és a hang hibát egy külsö app okoza ma tapasztaltam én is a gyári hang beállitó tőkéletesen el látja a dolgát de ez saját vélemény.
Válaszol
Nekem így is gyorsan merül
Válaszol
Ma megnéztem a telom service menujét és ez a két dolog fogadot ez lehetséges egy telekom függö készüléknél?

http://imgur.com/a/ly3tN

http://imgur.com/a/PUuv3
Válaszol
Igen, egyik barátomnak is volt már ilyen készüléke, de előtte lecsekkolta másik sim kártyával.
Válaszol
És mire jutot vele függö volt a telo ha jol gondolom igaz?
Válaszol
Neki független volt Smile.
Te is nézd meg.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég