A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia M4 Aqua
(2017-03-06, 21:14)Máté337 Írta: Tessék: https://developer.sonymobile.com/downloa...ua-driver/

Driver telepítéséhez a Sony PC-s szoftvere is jó

Köszi, a linket de ezt hogy telepítem? Mert  ha rádugom akkor nem ír semmit a gép... (csak tölti a telefon) próbáltam már más kábelell de nem jó.XP-s a gép  amit  írtam.Egyébként azért akarom mert van egy olyan hiba hogy a telefon  a 2GB-ramból csak 883-at lát vagy mennyit. És a kamera  se jó rajta.Rákkatintok a kamerára nem indul el.Meg mikor bekapcsolom egy kék képernyő jön be(olyan mint a kékhalál). De aztán nagy nehezen bekapcsol csak rohadt lassú
Válaszol
akkor marad a flashtool és ha azt telepítetted. lesz egy flashtool/driver mappa. abban van egy exe fájl azt telepíted.
Válaszol
Sziasztok!
Nekem is adódott egy kisebb problémám az M4 Aqua készülékemmel. Sony logó bejön, de attól nem megy tovább, kikapcsol, újraindul. Szerintetek mi okozhatja? Próbáltam már több rom-ot is, de mindig ez jelentkezik. Ha netalán valamelyikkel elindul, akkor pedig használat közben újraindul, majd ismét ez a jelenség jelentkezik.
Válaszol
Szia
romot ugye WIPE-val tetted fel? mert ha a nélkül akkor szokta ezt csinálni.
Válaszol
(2017-03-27, 19:14)Lasy Írta: Szia
romot ugye WIPE-val tetted fel? mert ha a nélkül akkor szokta ezt csinálni.

Szia,
Igen, úgy, teljes wipe, utána felteszem, utána kitörlöm a cache-t és dalvik/art cache-t, úgy indulnak el. Vagy valahol itt hibázok?
Válaszol
flashtool-al teszed fel?
Válaszol
Igen, 0.9.23.2 verzióval
Válaszol
Üdv. A legfrissebb rom van a telefonomon. A kérdésem az, hogy azt tudom root-olni? vagy csak downgrade-el megoldható jelenleg?
Válaszol
babati89
Sajnos csak a régebbi romot tudod, és utána recoveryből update. Smile

Bryant
Lehet csak én olvasom rosszul, de felteszed a romot és utána üríted a dolgokat?
Ez az egész egybe menne. de csak a wipe résznél jelőld ki az APP, és USERDATA részt.
Válaszol
(2017-04-01, 23:21)Lasy Írta: babati89
Sajnos csak a régebbi romot tudod, és utána recoveryből update. Smile

Bryant
Lehet csak én olvasom rosszul, de felteszed a romot és utána üríted a dolgokat?
Ez az egész egybe menne. de csak a wipe résznél jelőld ki az APP, és USERDATA részt.

Nem, a következők a lépések:
1. wipe
2. rom feltesz flashtool-al
3. cache-t és dalvik/art cache-t törlöm
4. sikeresen elindul, viszont csak egy darabig megy

mikor a 3. lépést kihagytam, csak bootloop jelentkezett, ezért nem is értem az egészet
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég