A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 Compact
(2016-04-07, 23:32)frantic76 Írta: Szia. Amikor két és fél éve megvettem a sima z-t akkor még simán ment az egyénhez állítható csengés.... aztán jöttek a frissítések és tessék..... Most a z5 c -nál már most nem lehet.... pedig a lehetőséget megadja csak nem működik.

Szia! Én a héten vettem egy Z5c-t, nálam működik a hívóhoz rendelhető csengőhang (T-mobile, 5.1.1).
Üdv
Válaszol
ja, hogy a lehetőséged megvan. Melyik rendszer? Elvileg ez szoftverhiba, vagy bug

Tapatalkkal küldve az én HTC One_M8 eszközömről
Válaszol
Mindjárt megnézem.
Igaz soha nem akartam ilyet.

Nos most ki is próbáltam, és tökéletesen működik.
[Kép: 954d361f3517477434ea805df481eaaa.jpg]
Én itt állítottam be.
Válaszol
(2016-04-08, 07:43)weine Írta:
(2016-04-07, 23:32)frantic76 Írta: Szia. Amikor két és fél éve megvettem a sima z-t akkor még simán ment az egyénhez állítható csengés.... aztán jöttek a frissítések és tessék..... Most a z5 c -nál már most nem lehet.... pedig a lehetőséget megadja csak nem működik.

Szia! Én a héten vettem egy Z5c-t, nálam működik a hívóhoz rendelhető csengőhang (T-mobile, 5.1.1).
Üdv

Szia. Igen mindenkitől elnézést kérek.... én voltam a balf@sz.....Smile))))))
Válaszol
pontosan mi volt a hibád?
Válaszol
Sziasztok !

Remélem tud valaki segíteni. Egyszerűen nem tudom beállítani, hogy szinkronizáljon a facebookkal a névjegyzékem. Folyton azt írja ki, hogy " egyszerre csak egy facebook fiók támogatott". Pedig tényleg csak egy van beállítva. Vajon másnak is van ilyen problémája? Köszönöm szépen...
Válaszol
(2016-04-23, 22:05)Boka... Írta: Sziasztok !

Remélem tud valaki segíteni. Egyszerűen nem tudom beállítani, hogy szinkronizáljon a facebookkal a névjegyzékem. Folyton azt írja ki, hogy " egyszerre csak egy facebook fiók támogatott". Pedig tényleg csak egy van beállítva. Vajon másnak is van ilyen problémája? Köszönöm szépen...

Én is tapasztaltam, de nem mostantól. Nekem úgy tünik, hogy a Facebook, mint app nem szinkronizál a névjegyzékkel, tehát a névjegyzékben a Facebook ismerősök nem jelennek meg, míg a Skype, és a Messenger igen. A Facebook a naptárral tud szinkronizálni. Ha valaki tud olyan beállítást, amivel a Facebook nevek a névjegyzékben megjelennek, szóljon!
Válaszol
Milyen jó, hogy ilyen felesleges dolgot nem is szeretnék.
Válaszol
(2016-04-24, 11:46)Lasy Írta: Milyen jó, hogy ilyen felesleges dolgot nem is szeretnék.

Ez nem is annyira felesleges! Korábban, amikor működött, egyesítve a névjegyeket (mármint az azonos személyét), bizony olyan információkhoz jutottam róla (születésnap, telefonszám), ami felett a Facebookban elsiklottam felette.
Válaszol
Nem tudom. nekem a facebook-on lévő adatokat ne tegye a telefonkönyvembe. hiszen nagyon sok olyan ember van közte akit lehet soha nem is fogok felhívni. akkor minek legyen ott?
születésnapok?
ami fontos számomra azt tudom. a többi miért lenne fontos?
azért, hogy felugorjak a facebookra és írjak neki egy üdvözletet?
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég