A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Figyelem! Fontos információ a fórummal kapcsolatban
Ez a fórum nagyon sokat jelentett nekem. Hihetetlen, hogy lassan tíz év eltelt azóta, hogy az előző profilomat regisztráltam. Rengeteg jóarc emberrel ismerkedtem meg, mentek az MSN-ezések, kibeszélések, off-topik társalgó része megállás nélkül pörgött. Szakmaiság is a csúcson volt, egy igazán segítőkész, és törődő közösség épült a semmiből. Azért fájó látni, hogy ez már az adatbázis elvesztése előtt is több évvel kihalt. Néha vissza jártam régi hozzászólásokat olvasgatni, legtöbbször csak fogtam a fejem a saját hülyeségeimen, vagy rácsodálkoztam, hogy milyen rövid idő alatt mennyit fejlődött a technika. Amiket pár éve sci-fi telefonoknak láttunk, csorgott utánuk a nyálunk, és egyöntetűen megállapítottuk, hogy "ilyen úgy se lesz soha"... és most ezek között élünk, sőt.

Sajnos úgy néz ki, ez egy éra vége. Kétlem, hogy valaha ugyan úgy fog ragyogni ez a közösség, mint anno, de ne legyen igazam.

Pappfer, úgy érzem sokak nevében köszönhetem meg azt, amit ezért az oldalért és közösségért tettél. Tényleg, őszintén. Smile
Válaszol
Egy kis segítséggel minden lehetséges
Válaszol
Sajnálom. Egy korszak vége.
2005 F500i -> 2006 K510i -> 2007 K800i -> 2008 C905 -> 2010 Vivaz -> 2011 X8 -> 2011 neo -> 2015 Z3 Compact
Válaszol
Én személy szerint szeretném ha maradna a fórum (még így is), nagyon sok információt kaptam innen. Igaz segíteni nem nagyon tudtam/tudok, nem vagyok egy nagy guru.
Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.
SE Z600->SE P990->SE P1->SE Xperia Neo->S Xperia M2
Válaszol
Régebbi telókhoz hova lehet írni ?
Válaszol
Mi neked a régebbi telefon?
Válaszol
(2016-03-13, 14:48)Lasy Írta: Mi neked a régebbi telefon?

Pl nem droidos
Meg nincs neki topic
Válaszol
Ez az hogy nagyon azt már nem keresik, így nem gondoltunk rá, hogy legyen.
Válaszol
Nem tudom hogy a fórum bérelt tárhelyen van e vagy bérelt vpsen vagy szerveren fut e de valamejik is akor elméletileg van backup mentésetek ha nincs akor bizony előlről kell kezdeni mindent. Amenyiben van mentés akor ha gondoljátok segitek a régit be illeszteni az új fórumba.
Válaszol
(2016-03-13, 22:45)Lasy Írta: Ez az hogy nagyon azt már nem keresik, így nem gondoltunk rá, hogy legyen.

Kár még 2007 ben azért reggeltem ide Smile

w995 telómat szeretném megjavítani.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: