A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia M4 Aqua
Hangerő fel és bekapcsoló gomb hosszan. 3at fog rezzenni akkor lesz jó.
Után próbáld bekapcsolni, ha nem megy flashtool-al tedd ujra.
Válaszol
Nem tudtok valamit a 6.0-ról?
2 éves oprendszert kell használni egy 1 éve kiadott telefonon, és ráadásul az is sz@r... Kössz Sony! A nexusokra meg már bétatesztelhető a legújabb. Állítólag azért volt teszt lehetőség a 6.0-nál is hogy a gyártók hamarabb ki tudják adni a saját eszközeikre. Erre nem kapunk se 5.1-t és már abban sem vagyok biztos hogy a nyár vége előtt kapunk 6-t. ha kapunk egyáltalán.
Tuti az utolsó telefonom volt tőlük Sad
Válaszol
Még csak most kapta meg a csúcskategória. Várj egy kicsit és megfogja kapni. Más gyártók nem igazán frissítik a középkategóriás telefonjaikat így. A Sony így is többet ad. Ha frissítést akarsz, akkor ott a Nexus vagy a HTC, de a Sony se rossz ilyen téren. Minden más rosszabb.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Válaszol
Sziasztok.
Az miért lehet, hogy a kapcsolatokhoz beállított fényképek közül van amelyik kis körben jelenik meg, és van amelyik teljes képernyőn? Googlival szinkronizálom a névjegyeket. 5.0-n is ez volt. most 6.0-n is ugyan így csinálja, és ugyan azokkal a névjegyekkel.
Köszönöm előre is
Válaszol
Ugyan ezen a telefonon állítottad még be azokat a képeket? Küldenél képet, hogy hogyan néz ez ki?
Válaszol
Sziasztok nem tudjátok hogy kijöt e már a 6.0 frissités aquára?
Válaszol
Nekünk még nem jött a frissítés, de elviekben már kint van.

https://depositfiles.com/files/jgqdnnpt6
Válaszol
És ebben van magyar nyelv? Próbálta már valaki?
Válaszol
Igen. azt használom. Mindegyiben van. A tárhely probléma nem lett megoldva (szándékosan kiveszik az eredeti 6.0-ból ezt a fícsört,!?!). Frissebb pörgősebb hatása van mint az 5.0-nak. Nekem a hangerő nagyon gagyi. max hangon torz csúnya élvezhetetlen. A hangerő csúszka fele után már nem veszek észre hangban változást, kivéve hogy torzul. A wifi is szarabb lett.
Már annak is örülök h pörgősebb kicsit. De nem okozott meglepetést a sony. ugyanolyan sz@r mint eddig volt. Soha többé nem veszek tőlük telefont.
Válaszol
igen csak bootlop lett flashtoolal raktam rá de még semmi
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég