A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia M4 Aqua
Szerintem nincsen bekapcsolva az USB hibakeresés a telefonodod. a fejlesztő menüt elő hoztad már?
ha igen akkor a driver nincsen megfelelően telepítve.

az fejlesztői mód előhozása:
menü, beállítások, telefon tulajdonságai
itt nyomkodd egymás után sokszor a szoftververzió számot.
ha megvan egyet vissza fejlesztői menü, és itt kapcsold be az USB hibakeresést

amikor a gépre dugod akkor a telefonon okézd le, hogy igen ezzel a géppel engedélyezed.
Válaszol
Bekapcsoltam. És engedélyeztem is. Lehet el hagyom ezt a TA partícó mentést
Válaszol
Ha nem csinálod meg akkor nem lesz sajna stock rommal screencast és többé a beállítások/megjelenítés-ben lévő képernyő javító megoldás. De sztem ezek annyira nem világvége kategóriák. Idővel custom romot is próbálj, ami nem alapul stock romon és azokkal menni fog a screencast.
Válaszol
TA mentés csak root joggal lehetséges. Ha elolvasnátok, amit a backup logja ír, nem hümmögnétek már napok óta ezen. Nyitott bootloaderrel a sony exkluzív algoritmusainak kulcsai vesznek el: zajszűrés kepeken és hangon, xreality, hires audio stb. A garanciával együtt, mert teljesen gyárira csak ta mentéssel lehet nyitás után visszahozni, ahhoz meg root jog kell ugye... Megoldás: visszaállsz 5.0-ra, azt rootolod, teszel rá recoveryt. Készítesz egy előre rootolt, 6-os firmwaret, azt flasheled recoveryből, aztán flashtoollal a data részét, kernel és system nélkül. Eredmény: rootolt 6.0.

Kellékek, leírás:
http://forum.xda-developers.com/m4-aqua/...e-t3270521

Root jog régebbi szoftveren (z3c-hez készült, de a módszer ugyanaz):
https://logout.hu/tema/re_sony_xperia_z3...index.html
Válaszol
Nagyszerű. Köszönöm
Válaszol
Sziasztok.
Telenor függő telefonom lehet rootolni és ha igen akkor a kingroot jó e hozzá?
Válaszol
5.1.1-es rendszer van rajta? Akkor igen
Válaszol
6.0.1 van
Válaszol
6.xx et is lehet csak tovább tart. Régebbi rom fel root és updated-max.
Válaszol
Lányom M4 Aqua telefonjára frissítettem a legfrissebb rendszert.
utána az előzőleg SD kártyára áttett appok eltűntek, ha próbálom indítani őket, akkor (Az alkalmazás az SD kártyán található) hibaüzenetet kapom, és az ikon is piros kártya szimbólummal látható.
A kártyán valószínűleg megvannak ezek az appok, csak azt nem tudom, hogyan lehet őket visszacsalogatni. Az előző rendszerfrissítésnél ilyen probléma nem volt...
Frissítés előtt a cache-t töröltem, hogy legyen elég helye a frissítésnek, de ugyanezt csináltam az előzőnél is. A telefon egyébként teljesen "szűz" root nélküli.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég