A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia M4 Aqua
Szoftver frissítés vagy javítás
Ehhez több megoldás létezik.
  1. Ez lenne a telefonon keresztül való frissítés. WI-FI közelében vagy, és csak frissíted. Ennek a neve OTA frissítés.
  2. PC Companion
  3. Flashtool
Gyári romok
M4 Aqua E2303 - 26.1.A.3.92
Válaszol
Hamarosan hozzám kerül egy ilyen készülék. Milyen véleményetek van róla?

Gesendet von meinem E5823 mit Tapatalk
Válaszol
Még tavaly próbáltam ki egy barátom M4-esét és nekem tetszett. Remekül össze van szerelve, fogása szintén jó a telefonnak, viszont a kijelző fényereje kissé csökken, ha oldalról nézzük, de nem vészes. A legnagyobb bajom vele, hogy kevés az a 8GB belső tárhely.
Sony Xperia Z Ultra/Android 5.1.1

Válaszol
Mivel lehet memkarit beletenni, így nagyon nem zavar, de van egy z5 compactom is. Leginkább a compact-ok jönnek be nekem, de most lesz egy ilyen lehetőség, és nagyon kíváncsi vagyok rá. Természetesen már nyomkodtam, de nem volt időm rendesen kipróbálni. most lesz, de szerintem olyan 1-2 hónapon belül el fogom adni. A z5 compact elég számomra, de újra hajt a kíváncsiság.
Válaszol
Lehet, de telepíteni nem tudsz rá ha jól tudom. Bár azóta lehetséges, hogy egy újabb droiddal már megy az is.
Sony Xperia Z Ultra/Android 5.1.1

Válaszol
5.0-val szerintem már megy az is. A 4.4-el nem ment. És mivel az van hozzá, biztos, hogy megy.
Ha nem akkor megy a root jog. Hozzá a leírás és így tovább.
Legalább lesz egy szép első hozzászólás
Válaszol
Majd, ha kiadják rá a 6.0-át akkor már elég szépen lehet pakolgatni dolgokat sd-re is.
Válaszol
Sajna az 5.1 sem jött ki rá, és szerintem nem is fog
Válaszol
Az nem is fog, 6.0 jön rá egyből.
Válaszol
persze mert sokan ezt írták. De azért várok türelmesen.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég