A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flashtool telepítése
(2017-02-04, 23:26)Zosy Írta: Szia!

Megnéztem,ott van a firmwares,Downloads mappában.
Amit észrevettem,hogy flash-módban,nem látja a számítógép.
Ez normális?
 - List of ADB devices :
 - none
Ha a Tools-Bundles-Create útvonalat választom,akkor a Create gombra kattintva,a Bundler (Nem válaszol)hibaüzenetet kapom.
Mi lehet az oka??????

Szia!

Frissítettem a flashtool-t,és minden probléma,megoldódott!
Minden rendben lezajlott!
Köszönöm a segítséget!!!
Üdv,Zoli.
Válaszol
ok. akkor csak ennyi volt a gond
Válaszol
14/044/2017 07:44:54 - ERROR - Processing of boot.sin finished with errors.

Ezt hibát vajon miért kapom ha vissza tennem a gyári frimwaret?

Virus irto ki kapcsolva driverek fent vannak az ftf fájlt a flashtoolal szedtem le mi lehet a baj?

És frissitetem is már a flashtoolt nem tudom mi lehet a baj talán a bl-t kell nyitnom még?

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Adott egy xperia z5 telefon, amire rá szeretném tenni a 32.3.A.2.33/R1D szoftvert. Flashtool telepítve, xperifirm telepítve. A flashtool elindul, xperifirm letölti a kért szoftot. No itt megáll, ahol azt írjátok, hogy zárjuk az ablakot és kicsomagolja a fileokat. Mi lehet a gond, vagy mit nem csinálok jól? Válaszokat előre is köszönöm!
Válaszol
Szia!
Próbáld meg úgy, hogy ezt a fájlt letöltöd és flashtool/firmware mappába másolod.
Melyik típus van pontosan neked?
E6603, E6633, E6653, E6683?
Ha kiderítetted akkor innen válaszd ki:
https://drive.google.com/drive/folders/0...jlPMTZGdjQ
Válaszol
Szia! Most tőltöm az E6653-hoz tartozó fájlt. Leszedtem a Nálad található flashtool-t is. Ebben hol találom a firmware mappát? Ja és még egy kérdés. Pontosan a lib mappában melyik fájlt kell kicserélni az x10 flasher fájlra? Bocs a tudatlanságomért és a sok kérdésért!!!
Válaszol
Szia!
Tessék? Big Grin Itt már kavarodás és bonyolítás van.
Ami eddig flashtool fent volt az tökéletes volt. Csak a firmwares mappába kellett volna másolni a letöltött ftf-t Big Grin.
Válaszol
Sziasztok.

Abban kérném a segítséget ,hogy újra szeretnék rakni wgy Xperia Z1 (c6903)-at. A leírás alapján fel is raktam a Flashtool-t (0.9.23.2),letöltöttem a firmware-t (C6903_T-Mobile HU_1276-5034_14.6.A.1.236_R8D) ,amit itt (c:\Users\licht_000\.flashTool\firmwares\Downloads\) meg is találok. A leírás szerint ,ha ezt letöltötte .akkor az ablakot be kell zárni ,bejön a "Running XperiaFirm" ablak. Nekem ez csak addig van fent, míg az "XperiaFirm" ablak is nyitva van, ahonnan kiválasztottam a telefonomhoz a szoftot. Így viszont várhatok akármeddig, nem csinál semmit. Ha bezárm, akkor "INFO-Creating bundle for Xperia Z1 T-Mobile HU 14.6.A.1.236 és ERROR-null" szöveg fogad.
Mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a segítségeteket.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: