A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z1 Compact
Jobb a RR 5.1.1 mint a cm12.1? Értem ez alatt a stabilitás, akku használatot, gyorsaság? Mert ebbe az esetbe lehet fel is rakom mert régóta szemezek vele Big Grin 6.0ról azért rég sok negatívumot írtak xda-n, azt még pihentetem Smile

Amúgy a 6.0 RR is offical?
Válaszol
Ha azokban megegyeznek, amit te mondtál, akkor is az RR nyer, mert nagyon nagy a tudása. Tele van hasznos dolgokkal. Szóval az RR biztosan nem lassabb, de lehet hogy gyorsabb se. Max az animációk gyorsasága miatt tűnhet gyorsabbnak

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről
Válaszol
Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni, hogy hol érdemes cseréltetni a telefonom akuját, hátlapját, és esetleg a rezgőmotort.
Hol úszom meg legjobb árban?
Válaszol
Minden cserét a márkaszervizben végeznek. Esetleg GSM szervizekben megpróbálhatod. A hátlapot és akkut otthon is simán kicseréled.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Válaszol
Sziasztok!
Szeretném lecseréltetni a telefonomon az üvegvédő fóliát meg a hátlapját. Megcsinálnám én is de a kereső nem ad ki találatot, hogy hol vásárolhatnék hozzá eredeti gyári Sony feliratos üvegfóliát! Ilyet: https://www.youtube.com/watch?v=SK1X9EyPvYQ Na most felhívtam több Sony szervizt de nem tudtak segíteni sem a vásárlásban sem a fólia cseréjében!!! A Sony Xperia Ügyfélszolgálattal kapcsolatba lépve ezt közölték velem: fontos tudnia, hogy az eltávolított védőfólia pótlása a telefon kijelzőjének cseréjével lehetséges, önmagában a fóliát nem tudja szervizközpontunk cserélni a készüléken. Hurrá! Akkor a fenti linken lévő hölgy honnan vette hozzá a gyári fóliát? Találtam a neten üvegfóliát hozzá de nem eredeti Sony feliratost! Azért kellene
eredeti mert szeretném eladni a készüléket és vélhetően így könnyeben menne el. A válaszokat előre is köszönöm! András.
Válaszol
Ebayen biztos, hogy van, de persze az nem eredeti. Nem fogsz rá Sony által gyártott fóliát kapni

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről
Válaszol
Mivel üveg így a Sony logó rajta lesz ugyan úgy
A hátlap sajnos műanyag, így ha azt cserélni szeretnéd akkor nem biztos, hogy vízálló marad.
Viszont lehet olyat kapni. És nem is drága.
Én cseréltem kétszer is
Válaszol
Köszönöm a válaszokat! Most már bánom, hogy anno levettem az üvegvédő fóliáról a plusz védő fóliát!
Lasy, tudtommal a Sony logó az üvegvédő fólián van és nem az alatta lévő üvegen!!!
Válaszol
Rosszul tudod.
Gyárilag sima fólia van rajta. Nem üveg. Az egész előlapon van a logo.
A hátlap ami karcos lesz az egybe van de ott sem a folian van a logó.
Válaszol
"Az egész előlapon van a logo"

Nem.
https://youtu.be/SK1X9EyPvYQ
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég