A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z1 Compact
Viszont ha rendelsz egy kínai kijelzőt, ott már tényleg az üvegen lesz. Smile

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről
Válaszol
Az sem lesz üveg. Hacsak nem egy h9 üveg fóliát vásárol
Válaszol
Sziasztok. Szemezgetek a bootloaderem nyitásával. Utána olvastam, láttam, hogyha szolgáltató-függő a telefon, akkor kb felejtsem el. Meglestem mindenesetre a "Service" nevű menüben, és valóban: bootloader unlock allowed: no volt. (ez volt egy éve kb.) Mai nap megnéztem nem tudom miért, és most látom, hogy már az a bizonyos "yes" van ott. Kérdem én miért? Azóta egy 5.1.1-es alapból rootolt (asszem') német romot tettem fel. Lehet az miatt? És ami ezeknél még fontosabb nálam: Akkor ez azt jelenti, hogy mehet a nyitás? Köszönöm. Smile
Válaszol
Szia!
Biztonság kedvéért tegyél fel mégegy másik stock romot és azzal is nézd meg. Véletlenül nem volt szervízben a telefon? Aztán vkitől kérj másik szolgáltatós kártyát.
Válaszol
Itthon volt szervizben. Smile Sajna nem bírta úgy a vizet ahogy terveztem, aztán kissé beázott a reset gomb. Túlélte, kicsit ki lett fújva, majd később szét lett szedve és a kamera üvegét kipucoltuk picit. Kártyát meg majd próbálok szerezni valahonnan. Smile

#Szerk.: Nos hát sajna ma nem volt időm romot cserélni, majd talán holnap. Közben körbekérdeztem ismerősök között , és sajna senkinek sincs más szolgáltatós kártyája. Ha esetleg belekezdek a folyamatba úgy, hogy nem is lehetne igazából unlockolni, mik történhetnek? Lehet valami probléma belőle? Garancia vesztés / adat vesztés nem igazán érdekel, tégla az, amit nem szeretnék. Smile
Válaszol
Sziasztok z1 compact ra hogy lehet rávarázsolni a 6,0 át? Youtube-on láttam de nem igazodok ki rajta
Válaszol
Szia!
Kártyafüggetlen a telefonod?
Válaszol
Szia
Igen az
Botloader nyitva és rotolt is
Válaszol
Recovery-t tedd fel. Utána beszélhetünk Big Grin
Válaszol
Fent van, amúgy ez cynogen módos 6.0?
Válaszol