A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
A szervizben kb kettő hetet szokott lenni a készülék.
A csere akkor jön ha ők sem tudják javítani. Ezért is jó, hogy még nem nyúltál bele.
Ha egy nagyobb akkut kapott volna annak tudtam volna örülni, de már kezdek hozzászokni, hogy minden eset a töltőn hever.
Előbb - utóbb biztos lesz rendes root jog, de az még odébb van.
Sajnos sokan nem figyelnek oda , hogy mit csinálnak a telefonnal, és ha elrontják, azt hiszik ingyen kicserélik, mert hibázott. Ezért is vonják meg a garanciát, ha nyitott a bootloader.
Válaszol
(2016-11-13, 20:28)Lasy Írta: A szervizben kb kettő hetet szokott lenni a készülék.
A csere akkor jön ha ők sem tudják javítani. Ezért is jó, hogy még nem nyúltál bele.
Ha egy nagyobb akkut kapott volna annak tudtam volna örülni, de már kezdek hozzászokni, hogy minden eset a töltőn hever.
Előbb - utóbb biztos lesz rendes root jog, de az még odébb van.
Sajnos sokan nem figyelnek oda , hogy mit csinálnak a telefonnal, és ha elrontják, azt hiszik ingyen kicserélik, mert hibázott. Ezért is vonják meg a garanciát, ha nyitott a bootloader.

Szia! 

Elvileg hétfőn este meglesz a telefonom! Már használnám. 
Mit takar nálad a rendes root jog? Én eddig nem láttam még zárt bootloaderes rendszert root jogokkal! Smile
Válaszol
A zártbl-es root kB fel év után, ha sok embert érdekel. De ez a készülék nagyon nem.

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
Válaszol
Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne,hogy 4 napja vettem egy ilyen telót és sajnos nem tudom
használni mivel önálló életre kell a kijelző.Olyan mintha egy ponton mindig folyamatos
nyomás alatt lenne.Ezért használhatatlan telefonálás közben is mert ugrál a menűje.Gyári
bállítás és hard resetelés is történt.Valakinek vmi ötlete?
Válaszol
Gondolom tettél rá egy fóliát? Ha igen szedd le. S próbáld ki úgy . Ha akkor is csinálja vidd vissza garanciális javításra

Válaszol
(2016-11-20, 11:17)Lasy Írta: Gondolom tettél rá egy fóliát? Ha igen szedd le. S próbáld ki úgy . Ha akkor is csinálja vidd vissza garanciális javításra

Màr leszedtem  voltam a telenornál és ott csunálták a hard resetet ott nem csinálta ezeket a hibákat de pár perces használat után megint.Milyen jellegű hiba lehet ez?
Válaszol
Melyik szoftver van fent? E szerintem menni vissza újra és mutasd meg mit csinál. És mond, hogy már voltál itt egyszer ezzel a hibával de újra előtt.

Válaszol
(2016-11-20, 11:30)Lasy Írta: Melyik szoftver van fent? E szerintem menni vissza újra és mutasd meg mit csinál. És mond, hogy már voltál itt egyszer ezzel a hibával de újra előtt.

Android 6.0 van rajta holnap viszik vissza
Válaszol
Abból is több van? A build szám mi? Amúgy ilyen hiba nem volt még vele. Olyan igen, hogy a folia után az oldalsó részén nehezebben ment.

Válaszol
(2016-11-20, 11:36)Lasy Írta: Abból is több van? A build szám mi? Amúgy ilyen hiba nem volt még vele. Olyan igen, hogy a folia után az oldalsó részén nehezebben ment.

Pff azt nem tudom sajna nem ott jelentkezik a hiba hanem a jobb 
felső sarokban ahol az van,h felhasználók és olyan mintha azt nyomkodnám mindig
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: