A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
Érdekes. Kíváncsi vagyok mit mondanak rá
Válaszol
Én is mert ráadásul 4napos készülék de szerintem nem szoftveres hiba
Válaszol
Na, egy újabb hiba, bár megmondom őszintén, az összes telefon egy nagy hulladék! 
Már nem is tudom mit lenne érdemes venni, mindegyikről hallottam már sok rosszat. A Microsoftol az Iphoneig bezárólag.

Apropó Lasy 

Én még zárt bootloaderes rootot nem láttam. Illetve a hüvely p6 oson talán olyan lehetett. Azt szoftverrel kellett rootolni.
Mondjuk meg kell próbálni terminálból parancssorral, hogy működik e avagy sem. Smile
Válaszol
Z5compact - ra is legalább fél évet kellett várni. Ezt a készüléket kevesebben használják. Így szerintem nem lesz hamar.

Ez az első olyan készülékem aminek a kamera üvege karcos lett. Pedig mindig használtam melóba mindet. És ugye erre nincsen garancia.  igaz nem drága. 3000 forint az anyag és 10 perc alatt kész is vagyok vele .
De azért nagyon zavar.
Válaszol
https://www.youtube.com/watch?v=R9ys2djfr1U
Na az enyém is ezt csinálta valaki tudja mi ez ????
Válaszol
Ez lehet hardver és szoftver is! 
Sonynál fogják a fejüket... Meg mi is, mert rengeteg probléma ezek szerint a készülékkel.
Válaszol
"szoftver is!"

Ecsetelj már egy helyzetet, amikor "szoftverhiba" miatt fordul elő! Digitizer hiba, még neve is van("ghost touch")...
Válaszol
Ne éljünk már szellemvilágban.
Egy felesleges app is csinálhatja. Nekem miért nem csinálja?
Mért csak egy készüléknél csinálja?
Válaszol
Nem csak nálam csinálja amint a videót láttad másnál is előfordult
Teljesen gyári állapotra lett visdzaállítva így semmi olyan app
nem volt rajta azt hiszem ami ezt csinálta volna
Válaszol
Az ilyet érdemes egyből visszaküldeni.
Sajnos az akkuval még mindig nem tudtam megbékülni. Sad
Nagyon szomorú vagyok, de így nem hiszem, hogy sokáig fogom bírni a kicsikével, és olcsón el fogom adni. Sad
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég