A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
(2016-11-24, 19:54)Lasy Írta: Az ilyet érdemes egyből visszaküldeni.
Sajnos az akkuval még mindig nem tudtam megbékülni. Sad
Nagyon szomorú vagyok, de így nem hiszem, hogy sokáig fogom bírni a kicsikével, és olcsón el fogom adni. Sad

Szia! 

Beállítottam a kétféle staminából a azt a fajtát ami nem nulláza tesco mobilra  a telefont Big Grin
Ezzel egész jó akku időt ellehet érni. 
Nem két nap ,de mondjuk másfél. Reggel vettem le 4.40 kor a töltőről és még van benne 64%
Amit én személy szerint nem tudtam a készülékről, hogy nagyon nincs benne fájlkezelő. tettem fel egyet ezt megoldottam. 
Plusz irritálóak a gyári szoftverek rajta haszontalan a sony whats time meg rajz program, meg a virtuális valóságos trexes okosság kurvára nem kell amazon és AVG antivírus sem. Szóval azt hiszem, hamarosan rápróbálkozom én erre a rootolásra, de megnézem zárt bootloaderrel tudom é.
Válaszol
Sziasztok! Visszajött a telóm a szervízből.
Eddig úgy néz ki minden ok
Teljes kijelző csere ěs aksi csere volt
Bár 90% töltésnél nehezen akar töltenj
Válaszol
harmadik töltés után jó lesz
Válaszol
Nem a legjobb, de valamiért a 105-ös frissítés megölte a telefonom. Most egyáltalán nem kommunikál a géppel.
Semmit nem tudok csinálni. Azt írja nem jó a driver. pedig mindent újra tettem teljesen üresről.
Válaszol
Szia

Most olvasom, hogy meghalt a telefon. Sikerült feléleszteni a számítógépes kommunikációt? 
Esetleg próbáld meg egy linuxos live cdről elérni a készüléket. :$ 
Bár linux alól mókásabb minden... 
Viszont egy próbát megér.
Válaszol
linuxxal talán a legjobb elérni pl a fastboot módot, de örülök, hogy egy linuxossal több van a fórumon. Smile
Válaszol
Van itt két jó leírás az egyik hogyan telepítsed az adb-t linux alá. 
A live cd elindítása után, simán fellehet telepíteni, olyan kicsi a program elfér memóriába. 
Tehát nem kell installálni magát az oprendszert. 
http://bernaerts.dyndns.org/linux/74-ubu...boot-qtadb

ennél magasabb verzió számú rendszereken elvileg simán működik a sudo apt-get install adb 
mert ott már az új verzió van alapból a telepítőkészletbe.

A következő linken pedig az adb terminal parancsok. Amik ismerősek lehetnek a rootolás és a fastboot matatása közben..
http://techbeasts.com/useful-adb-and-fas...to-them/2/

Remélem sikerül valamit összehozni. Elég régen láttalak írni a fórumba.

(Te Lasy ,neked dual simes a telód? Bár gondolom ekkora hibát nem csinálsz)
Válaszol
Soha nem volt duálos Sony-m.
Amúgy ekkora hibát nem követnék el soha. Smile
linuxom nincsen, de semmivel nem kommunikált sehogy. így ment vissza a szervizbe.
Elviekben a szerviz már vissza is küldte, de mivel nem vagyok Németországban így nem tudom mi van vele.

az adb parancssor teljesen ugyan az.

De mivel fastboot mód sem volt így semmi kommunikációt nem tudtam kihozni belőle.
Válaszol
A jővő héten érkezik meg hozzám is a kis aranyos és elég erős tesztnek vetem allá az biztos és le irom hogy mit is tapasztaltam nála.
Válaszol
Kicsit csalódott vagyok a telefon kapcsán. Azt hittem a sony minőségibb anyagokat használ.
A készülékem bal felső szélén lepergett a "lilás" fényű lakk kb 2-2.5 mm hosszan eléggé látványos.
Amiért még jobban dühít a dolog, hogy le sem ejtettem...
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég