A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
Ez teljesen normális. ez egy gyári független készülék. nagyon nem olvastam még róla függőt.
Válaszol
Sziasztok ! Tudnátok segíteni abban hogy melyik XA dual készülék kezeli a 800Mhz sávot (B20) , az F3112 vagy az F3116?
Jó pár magyar és külföldi bolt az F3116 típushoz írja a B20 sávot míg mások az F3112 es modellhez. Egykártyás telefonoknál az F3111 típus tudja a B20 sávot ezért logikus lenne ha az F3112 tudná .....de ez csak az én feltételezésem...
Válaszol
Nos ez elég fogós kérdés.

Amit én találtam ott azt írja, hogy az LTE800 hálózatot at F3112 kezeli, de az F3116 nem.
Viszont a B20 LTE800 azt meg csak az F3111-re a simára írja. Sad
Így szerintem nem kezeli.

http://www.devicespecifications.com/de/c.../361874ae5
Válaszol
Köszi hogy utána néztél!
Közben megtudtam hogy több féle is létezik.
XA F 3111 single és XA F3112 európai piacra készült
XA F3115single és XA F3116 ázsiai piacra készült

Viszont vannak olyan magyar boltok ahol az F3116 készülékhez feltüntették a B20 frekvencia támogatást. Teljes a káosz...
Válaszol
Sőt ehhez jön a duálos is amiből ugyancsak kettő van. Smile

De sajnos pontos infót nem sikerült kapnom sehol sem, mert nagyon sok oldalon írják, hogy támogatja.
Viszont a hivatalos sony oldalon nincsen külön a duál, így sajnos nem biztos, hogy 100%
A legbiztosabb, ha ki tudod próbálni.
Válaszol
Az én elméletem szerint... Persze a gyártó nem biztos, hogy követi a logikám...
Az F3111 single mivel európai piacra készült támogatja a B20 hálózatot. A logika azt diktálná, hogy a 3112 is tudja a kínai piacra szánt 3115 single és 3116 dual pedig nem... Smile
Persze ez tényleg csak az egyszerű leglogikusabb elképzelés...Nincs alá támasztva semmilyen gyári adattal!!
Válaszol
(2017-02-01, 20:01)sc677io Írta: Az én elméletem szerint... Persze a gyártó nem biztos, hogy követi a logikám...
Az F3111 single mivel európai piacra készült támogatja a B20 hálózatot. A logika azt diktálná, hogy a 3112 is tudja a kínai piacra szánt 3115 single és 3116 dual pedig nem... Smile  
Persze ez tényleg csak az egyszerű leglogikusabb elképzelés...Nincs alá támasztva semmilyen gyári adattal!!

sc677io
Én is így gondolom..

(2017-02-01, 18:22)Lasy Írta: Sőt ehhez jön a duálos is amiből ugyancsak kettő van. Smile

De sajnos pontos infót nem sikerült kapnom sehol sem, mert nagyon sok oldalon írják, hogy támogatja.
Viszont a hivatalos sony oldalon nincsen külön a duál, így sajnos nem biztos, hogy 100%
A legbiztosabb, ha ki tudod próbálni.

Igazad van. De nem olyan egyszerű ezt megoldani. Még a media ban sem lehet kölcsönkérni a telefont és elvinni olyan helyre ahol csak B20 hálózat van vagy esetleg vodafone kártyát beletenni.
Így aztán marad a kérdezősködés.
Válaszol
nekem ma a telom meg adta magát sajnos zene hallgatás közben mnagátöl ki kapcsolt és azota ha be kapcsolnám sajna a leg 1x lilán villan egyet és kész semmi mást nem csinál.

Update: ma beszéltem a Sonyval elmondtam nekik a gondom a teloval és ők igazolták hogy sajnos alaplap hibás lett a telefon hétfön küldöm is nekik el futáral és lehet hogy csere lesz mert semmit nem enged a telo sem flashmod sem mást. Sad Sad
Válaszol
Sikerült beszereznem egy XA dual készüléket, igaz ázsiai modell F3116 (B20 nincs). Első beüzemeléskor felajánlotta hogy a gmail fiókokat más más színben jelezze az értesítési led. Azóta viszont képtelen vagyok megtalálni hogy hol is lehet ezeket beállítani.
Valakinek van benne tapasztalata?
Egyébként nagyon megtetszett ez a kis telefon!!
Válaszol
Sziasztok bocsi hogy itt kérdezem meg, sima xperia x topic nincsen? 

Szeretném rootolni a telefonom ebbe kellene segítség 

Köszi
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég