A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
Üdv köztetek. Smile
Olyan problémám lenne, hogy kb 1.5 hónapja van nálam a kis XA készülékem, eddig nagyon meg voltam vele elégedve,de olyat produkált a mai napon zenehallgatás közben hogy levette a hangerőt kb felére,és ha adni akarok rá hangot azt az üzenetet kapom hogy " A(z) Rendszer UI alkalmazás leállt. és ha rányomok az " ok " gombra villan kettőt a kijelző és lezárja magát képernyőzárra... + még a háttérképem is eltünt és beállított magának egy alap képet....
Pár percre ahogy ez az eset megtörtént kijött egy üzenet hogy új frissités áll rendelkezésre. ezt lefuttattam kb bő félóra volt az egész + 1-2 újraindítás közepette amit magának csinált a telefon...
A telefon leejtve sosem volt!!! újkora óta bőr tokban van üvegfóliával együtt..
Valaki találkozott már ilyennel? valami megoldást esetleg erre?
Válaszol
Szia!
Sajnos ilyenek megesnek. Háttér eltűnés az a Rendszer UI alkalmazás miatt volt és az alapértelmezett hátteret állította be, ahogy mondtad is.
Helyedben ami fontos adat van rajta azt lementeném és a szoftverét újratelepíteném flashtoolal, ha ebbben kérsz segítséget itt vagyok Smile.
Válaszol
Hát garanciás még és így nem tudom hogy elvész e a garancia vagy sem, vigyem vissza szerinted?

Gyári beállítás visszallitas segít vajon?
Válaszol
probáld meg a gyári vissza állitást ha az segit akkor rendben vagy ha nem akkor falshtool marad a szervizben is ezt csinálják vele semmi mást és 2 hétig nem lesz telod bár nekem meg csinálták egy alaplap cserével mivel egy alkatrésze beszállitói hibás volt ezt ma irták meg emailben.
Válaszol
Nos hát arra jutottam hogy Gyári beállítás visszaállítás és minden a legnagyobb rendben eddig Smile remélem így is marad. köszönöm a segítségeteket Smile
Válaszol
valami progi nagyon bekavarhatott neki. Sad
Válaszol
Sziasztok! Németországban vásároltam egy Xperia XA készüléket. A magyar nyelv be lett állítva, de a billentyűzettel nem boldogulok. Olyan opciót, hogy "xperia billentyűzet" nem találok, csak xperia kínai billentyűzet található a beállításokban. Hogyan tudnám ezt megoldani. Előre is köszönöm a választ. Üdv.
Válaszol
Szia!
Beállítások/Nyelvek és bevitelek/virtuális billentyűzetek.
Itt kiválasztod az xperia billt aztán látnod kell a billentyűzetet. De a készülék alapból magyar billre átállítja, ha magyarra van beállítva a nyelv, szval nem értem a problémát Big Grin.
Válaszol
(2017-03-27, 22:53)jancsessz Írta: Szia!
Beállítások/Nyelvek és bevitelek/virtuális billentyűzetek.
Itt kiválasztod az xperia billt aztán látnod kell a billentyűzetet. De a készülék alapból magyar billre átállítja, ha magyarra van beállítva a nyelv, szval nem értem a problémát Big Grin.

Szia, köszi a gyors választ. A menüben, amit leírtál, csak az található, hogyConfusedwiftkey bill. (jelenlegi), továbbiak pedig  xperia kínai billentyűzet és google hangalapú gépelés. Ilyen opciót, hogy virtuális billentyűzet, nem találok.
Válaszol
Swiftkey-t te tetted fel? Mert az alapból nem szokás fent lenni.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég