A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
Én annyira nem értek az androidhoz sajnos. Amikor bekapcsoltuk, akkor néhány beállítást kellett véglegesíteni, aztán az android frissítése volt, lehet hohg mi raktuk fel a swiftkey-t. Ettől függetlenül,, meg lehet valahogy oldani a problémát?
Válaszol
Nekem is a swiftkey volt az alapértelmezett. Már xperia bill nem volt benne gyárilag.
Egyébként van már mód a rootra bootloader nyitása nélkül?
Válaszol
Megjelent az xa-ra is az Android 7.0 Nougat ha flastolal frissititek akkor a 131 végü frimewart tegyétek fel.
Válaszol
Üdv
Hozzám került egy ilyen készülék, és az a gond vele, hogy jelzi a töltést, de úgy a helyen merül lefele, több töltővel és kábellel is. (első két nap töltött rendesen aztán csak megment) 
A számítógép nem komunikál vele egyáltalán, csak töltést jelez. A fészek jó (multiméterrel ki mértem)
Nulláztam, de semmi
Aztán jobban bele bújtam : [Kép: 6235680d4b8bcaaf720c44913.jpg] 
A kijelölt teszt pontokra rá forrasztottam egy USB kábelt, de ugyan az a hyelyzet Sad
Az aksi jó mert a z1 compacttal meg egyezik a csati és az tölti szépen 
Mivel próbálkozzak még?
Szerk: Az OTG sem működik.
Válaszol
szerintem csak a töltő csatlakozó forrasztása engedett el. ugyan ez volt a gyereknek a telefonjával is. Sad
Válaszol
Erre én is gondoltam, de a mellékelt képen is látható, hogy egyenesen az alap lapra forrasztottam, a teszt pontokra egy USB kábelt, és úgy sem tölt.
Írja, hogy töltés, meg a led is világít, csak egyszerűen nem vesz ampert a töltőből.
És mivel a számítógéppel sem komunikál, így újra sem tudom húzni..
Válaszol
melyik pontra? mert nincsen kijelülve a képen. Smile
a kettő szélső amivel jó lesz.
Válaszol
Bekarikáztam a forrasztások helyét.
[Kép: 7825680d4b8bcaaf720c44913.jpg]

Szerk. Az OTG megy, egérrel ki próbáltam.
De géphez dúgva semmi, csak töltést ír, a gép meg semmit nem érzékel.
Válaszol
oké, az nem volt számomra tiszta miért is kellett mind a négy. aztán leesett, hogy igy akartad frissiteni, ami kicsit is mondva nehézséges, hiszen a telefont kikapcsolt állaotba kell tartani, és a hangerő le nyomvatartása alatt rtádugni, ez egyedűl macerás, és szinte lehetetlen.
Válaszol
Azt meg tudom oldani, csak az a lényeg, hogy így sem kommunikál vele egyik gép sem.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég