A téma értékelése:
  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia XA
melyik programot használod? illetve az usb driver telepitve van?
Válaszol
Itt nem a számítógéppel van a baj, mert egyik gép sem látja egyáltalán. semmit nem jelez a gép, mintha be sem dugnám. Ismeretlen ezköz, hang jelzés stb. semmi. A telefon is csak töltést jelez semmi mást. (Közben meg úgy a helyen merül)  A z1 compact ommal gond nélkül megy.

Szerintem itt az USB vezérlő szállt el az alaplapon, vagy android bug. Simán az androidból hiába csinálok gyári adatok visszaállítását, az nem segít.
így tölteni meg nem igazán praktikus, hogy mindig aksi ki, aztán "univerzális" töltő aztán vissza...

Még egy észrevétel: A fejlesztői lehetőségekben hiába váltogatom az: "usb-beállítás kiválasztása" MTP-n van, ez így jó is, de akár melyik más opciót ki választom akkor is MTP-n marad.
Válaszol
Ha Nincsen rajta rom akkor tölteni a tölt!
Az hogy világít a led az nem töltés.
Ugyan ezt csinalja ha a bootloader hibás.
Ilyenkor volt a régi telón a tesztpontos megoldás,
Válaszol
A telefon működik, most is arról írok. mint fentebb írtam az aksit ki operálva töltöm.
(2018-05-15, 10:37)tamas68603 Írta: Szerintem itt az USB vezérlő szállt el az alaplapon, vagy android bug. Simán az androidból hiába csinálok gyári adatok visszaállítását, az nem segít.
így tölteni meg nem igazán praktikus, hogy mindig aksi ki, aztán "univerzális" töltő aztán vissza...

Még egy észrevétel: A fejlesztői lehetőségekben hiába váltogatom az: "usb-beállítás kiválasztása" MTP-n van, ez így jó is, de akár melyik más opciót ki választom akkor is MTP-n marad.
Válaszol
Bocs,hogy ide, de a tablet topic nem megy. 
Valaki tudna javasolni Sony tablet forumot, vagy egyébb helyet? 
Tablet Z-re szeretnék felpakolni ROM-ot!
Válaszol
tamas68603
Az nem jött át, hogy most is működik. Smile
Akkor az az usb vezérlő lesz a hibás. Azt is felteszem, hogy a rom hibás, de ugye igy, hogy nem megy az usb nem sok esély van rá.hacsak nincsen rá tezstpontos megoldás. Smile

pablotaxi69
flashtool-os leirásom keresd ki, és máris tudsz rá tenni hivatalosat.
Ha főzött kell akkor nehezebb dolgod van.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég