A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony xz
Na meguntam és bevittem a szervizbe. Ahol persze nem csináltak vele semmit csak újrarakták és gondolom végigfuttatták valami tesztelő programon ami persze nem talált hibát. Persze a hiba továbbra is fenn áll!!! Plusz a bluetooth ami persze elég durva hogy a Sony ekkorát hibázzon a csúcskészülékénél! Ez ideiglenesen megoldható angol nyelvre állítva de ez NEM MEGOLDÁS!!! Végre sikerül megvennem életem első csúcskészülékét és ilyen hibákat vét a Sony? Az előző telefonom is Sony volt de azzal nem volt semmi problémám. Szóval jövőre újra beadom mert idén már nem fogom visszakapni. Bízom benne hogy jövőre megoldódik a problémám.
Válaszol
Nem szeretnék nagyon bele szólni abba amit tenni akarsz, de azért tanácsnak leírom. Ne vidd a szervizbe a Sony telefonodat, ha tudod, hogy nem biztos a hardveres hiba. Ne küldd vissza a telefont, mert nem fognak vele semmit se kezdeni, csak magadat fosztod meg a telefonodtól. Várj a következő frissítésekig, hátha jobb lesz. Más most nem nagyon segíthet. Sad Érthető a problémád, mert te nem ezt vártad a pénzedért, de légy türelmes, valószínűleg lesz eredménye. Smile Ha további frissítésekkel se javul, akkor kérd meg őket, hogy ebben az árkategóriában választhass egy másik telefont. Nem tudom hol vetted, de néhány helyen biztosan van ilyen lehetőség. Érdemes megpróbálni.
Válaszol
Én csinálok valamit rosszul?Egyébként frissült már a program...

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol
Hmm. Előfordult már, hogy egy új flashtool frissítés okozta azt, hogy nem tudtunk telepíteni. Ahogyan elnézem a changelogot, most rakták bele a Nougat támogatást. Nem csodálkoznék rajta ha a flashtool lenne buggos.
Válaszol
Megoldódott a probléma. A router volt a hibás. Ugyanis a Digis router wifije nem tetszett a telefonnak. Elővettem a régi Cisco routerem és azzal nem merül. Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni.
Válaszol
Router? Hát ilyenről se hallottam még. Big Grin Nem dobta el folyamatosan a jelet?
Válaszol
Nem. Stabil. Az előző z1 compactomnál nem jött ki ez a probléma.

Számomra is hihetetlen.
Válaszol
sok ilyenről hallottam. vannak olyan ruterek amik nem kezelik megfelelően a 3 hálózatot, és ebből adódik a hiba.
Válaszol
hello!

Hogyan lehet ezt a telefont rootolni?
Titanium backup miatt kellene...

Előre is köszi a választ!

android 6.0.1 build 39.0.a.1.260
Válaszol
Hello én is e remek telefon tulaja lettem. Kérdés hol lehet venni rá tokot vagy keretet és foliát elöre is köszi
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég