A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navigációs programok
Tc Felhasználók!
IGÓ 8(Basaroft) navigációhoz szeretnék Eu térképet.Jelenleg csak magyar van:Sajna ami a gépemen volt az letörlődött nincs fbl fájl!! De a környező országoké is jó lenne!!
Köszönettel!! Attika
Válaszol
Szolnok környékén van valaki aki mágusa az Igo telepítésének?6.0.1 android
Válaszol
Budapesten vagyok, de ha megvan az egész mappaszerkezeted, akkor csak felmásolod, és telepíted az APK fájlt.
Válaszol
(2016-12-29, 18:28)Lasy Írta: Budapesten vagyok, de ha megvan az egész mappaszerkezeted, akkor csak felmásolod, és telepíted az APK fájlt.

Sajnos már sok verziót feltettem, de sikertelenül. Belső memóriára, ahogy le van írva. Legjobb esetben elindul a program, de már a logónál kilép. Másik programnál nem találja a térképeket tartalmazó mappát,pedig ott van. A 6.0.1 átnevezi a memória kártyát valami betűk számok kombinációjára, innentől halott
Válaszol
Ha nem látja a kártyán lévő tartalmat akkor a sys.txt-ben kell beállítani. De ahhoz tudni kell a pontos elérési utat. De ezt már írtam az első oldal első postjában..
Válaszol
Üdv Urak!

Kérdezném a profiktól, hogy miként állíthatnám be, hogy TTS (vocalizerEX) használatával a személyes szövegeimet olvassa be az iGO primo, mondjuk a "Mobil sebességmérő kamera"  stb,stb szöveg helyett pölö azt, hogy "jancsiszög"  Smile  ???

Jelenleg Android 6.0.1 alatt, iGO Primo isr. v9.6.29.636868 -at használom, a Gjak_v2.3_Arine-5_zsiga68_BS skinnel. A sys.txt -ben találtam ~kb 30 ( ;     S P E E D C A M - C A T : 0 -> 31 )  bejegyzést, amelyek különböző ilyen üzenetek szövegeit tartalmazza. Azt gondoltam, hogy ha átírom, akkor a beírt szöveget büfögi majd, de nem történt semmi. Továbbra is standard (addigi) szövegeket mondja.
A másik probléma, hogy a skin -ben beállítottam, hogy csak gyorshajtás esetén olvassa be, ezeket az "intelmeket" , és azt is, hogy 107% -nál jelezzen, hogy lassan tötymörgök, de valamiért ezt sem veszi figyelembe, és ontja az ismétléseket. Persze azzal fejezi be, hogy "lassíts" ... Smile  - ha lassítok, akkor ugyi nem tartom a normál forgalom ritmusát, és mobil útakadályt képekezek ... 

Kérdés tehát, egyeltalán van -e ilyesmire lehetőség?  ... - Amennyiben van, akkor mit, hol, hogy kéne ellenőriznem, konfigolnom ? Esetleg valamiből újabb csomag kellene ?

Tanácstalan vagyok....  Egyébként, nagyon jól teszi a dolgát . 
Előre is köszönök minden segítséget !

Update (2017.01.10)

- A "gyári" szövegek átírása sikerült, működik, találtam egy hibát a sorok elött..... Android 6 alatt annyi a hiba, hogy a hosszú ékezetes karaktereket nem jól olvassa fel. Ezek egy része átmenetileg megoldható az á - é betüket kivéve, úgy , hogy a rövidebb alakból 2db teszek egymás mellé. KitKat androidon viszont teljesen hibátlan, ott rendben vannak a hosszú ékezetes magánganzók!
- Az intelmek felolvasása a beállított gyorshajtési tűréshatárnál, is megoldódott, mert az beállítható a  “FBeállítások/Hangok és figyelmeztetések/Figyelmeztetési pont beállítások/Figyelmeztetéstípusok” -ban látható listában. Itt látszódnak azok a szituációk, amelyekre vannak lehetőségek. Egyenként végig lépkedve, mindegyiknél beállítható, hogy a “Hangfigyelmeztetés” mikor történjen. Egyébként ugyan itt, legfelül lehet tesztelni, a sys.txt -ben beírt szövegeket is, amit a TTS motornak mondania kell.    Amennyiben át állítom Közlekedéskor  -ról, Csak gyorshajtás esetén  -re, akkor csak akkor böffenti a magáét, ha a fentebb beállított gy.h. tűréshatáron felül van már a sebesség ….
Válaszol
Hogy hol kell átírni a felolvasást már megírtam. Ha a primon belül állítod be hogy milyen sebességtúllépésnél figyelmeztessen az nincs hatással a sebességmérő kamerák jelzéseire. Azokat a sebesség értékeket a speedcam txt fájlok tartalmazzák.
Válaszol
Köszönöm. A másik fórumon, napközben már több kiegészítést is tettem.
Thx még 1x !
Válaszol
Segítséget kérnék!
Sony Xperia Z3 as készülékem van. Feltelepítettem rá az IGO-t, (testre szabtam) tökéletesen működik, mig ki nem lépek az alkalmazásból és újra be nem lépek, mert akkor mindent elölről be kell állítani. (Nyelv, hangok, car, stb.) 
Mi lehet a hiba, tud valaki segíteni?
Köszönöm! Smile
Válaszol
Tedd a belső tárhelyre!
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég