A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navigációs programok
(2017-04-18, 09:55)Tájfun Írta: Tedd a belső tárhelyre!

Próbáltam.....el sem indul..kilép.. Sad
Válaszol
Mert nem szedted le rendesen a külső tárhelyről. Az összes device.nng fájlt meg kell keresni és törölni. Külső belső tárhely gyökérben és az iGO mappában, almappákban is, pl license mappa. Az alkalmazáskezelőben Kényszerleállítás után Adatok törlése...
Válaszol
Sziasztok. Most cseréltem telefont és a régi sys-sel hibát dob. Valaki esetleg tudna segíteni mit állítsak át ha képernyőfelbontássom 2220x1080. A segítséget előre köszönöm.
Válaszol
Szia! Nem írtad milyen hibát dob. A FullHD-s sys.txt-be be kell írni a méreteket (de gyanakszom, hogy alul a kijelzőn van gomb, így annak méretét le kell vonni)
Válaszol
Szia. Köszönöm a segítséget közben feltettem egy nextgent azzal megy. Próbálkoztam a fórum 3. oldalán található leírással de nem jött össze. Amúgy egy s8 ról van szó és nincs gomb.

Tapatalkkal küldve az én SM-G955F eszközömről
Válaszol
Sziasztok!
Végre ide találtam.
Segítségre szorulok,szükségem lenne egy fullHd-s i..o-ra android 7.1-re ha valaki tudna segíteni akár linkel,vagy bárhogy azt meg Köszönném.Jöhet privátban is .
Válaszol
(2017-06-05, 14:02)szimla65 Írta: Sziasztok!
Végre ide találtam.
Segítségre szorulok,szükségem lenne egy fullHd-s i..o-ra android 7.1-re ha valaki tudna segíteni akár linkel,vagy bárhogy azt meg Köszönném.Jöhet privátban is .
Isten hozott Smile
Válaszol
Ő nem fórumozni jött csak kért és már ment is. Amit meg annó küldtem azt meg se köszönte..
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég