A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z3 Compact
"Nem kell a fülemhez emelni a telefont, akkor is kikapcsol a kijelző."

Éppen ezért kell tesztelni a szenzort....
Válaszol
Xperia L-nél találkoztam csak ilyen gonddal, de ott hibás volt az érzékelő.
Válaszol
Szia!

Használsz esetleg fóliát?Ugyanis okozhat hibát felpenderedve alatta szösz,porcica(megtámogatva valami ragasztószalaggal?)Ilyenkor a tesztelésnél sem müködik...
Válaszol
Valaki, aki volt Z3C tulaj, írna nekem egy véleményt a telefonról?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről
Válaszol
sziasztok, segítséget szeretnék, nem boldogulok a telómmal pedig Sony fun vagyok, emailből letöltöttem egy zenét, amit szeretnék csengőhangként beállítani, a letöltések alkalmazásban meg is van, letudom játszani a zene alkalmazással, de nem tudom beállítani csengőhangként, mert a lejátszási listába sehogysem kerül be, meg a file commander sem látja, egyszer már sikerült egy számmal megcsinálnom, de nem tudom, hogy nem találom, és ráadásul azt a számot is letöröltem a listából valahogy és azt sem tudom visszatenni...(nem akarom gépen keresztül, mert anélkül is lehet)
Válaszol
A belső tárhely Ringtones mappájába kell másolni, akkor megjelenik a hangválasztóban.
Válaszol
Közel másfél évig használtam minden gond nélkül. Nagyon meg voltam vele elégedve. Igaz ha nem lett volna ilyen jó akció a z5compact-ra akkor maradt volna.
Válaszol
Aki esetleg benne lenne egy Z3c, Xiaomi Redmi Note 3 cserében, az írjon PÜ-t!

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről
Válaszol
Az a gond hogy az már nagy nekem
Válaszol
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni a következőben.
Ha a telefonra egy OTG kábelen keresztül rádugok egy 16GB USB2-es vagy USB3-as pendrivot felismeri de írni nem tudok rá!
Mind kettő pendrive NTFS-re van formázva.A telon Android 5.1.1 van és nincs semmi buhera és Root rajta.
Miért nem lehet rá írni?
Segítségetek előre is köszönöm.
Szép estét.
"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is!"
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég