A téma értékelése:
  • 1 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z3 Compact
Nekem csak nyáron, nagy melegben csinált ilyesmit. Mostanában nem tapasztalom.

Z3 Compact helyett X Compact? :D:D:D Hát ez nagyon komoly. :D És meg se kérdezték, meg semmi, csak úgy simán küldtek egy X Compactot váratlanul helyette? :D

Nem megszokott ez a lazaság a Cordontól. :D
2005 F500i -> 2006 K510i -> 2007 K800i -> 2008 C905 -> 2010 Vivaz -> 2011 X8 -> 2011 neo -> 2015 Z3 Compact
Válaszol
Nekem már a végén bírhatatlan volt. Én is meglepődtem de se szó se beszéd ezt kaptam vissza!Lehet azért volt meg már kifutott széria volt.Nem tudom de kellemesen csalódtam bennük.Igaz a gari maradt a régi.
"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is!"
Válaszol
sziasztok,
bocs az ekezetek hianya miatt, talan ertheto lesz a sztorim (segitseget szeretnek kerni).
volt egy xperia z1 compact telefonom, ami meghibasodott garanciaidon belul (telenor), es mivel mar nem forgalmaztak/gyartottak, kaptam helyette egy z3 compactot.
a garanciaido nem ujult meg a telenornal, es roviddel a csere utan le is jart.
a z3 compact kb egy evig birta, de most szinten tonkrement.
az a kerdesem, hogy ilyen esetben a sony gyartoi garancia meg el-e, es ha igen, akkor kihez erdemes fordulni?
elore is koszonom a valaszokat!
udv
Válaszol
Ez egy jó kérdés. Rá kell kérdezni a Sony-nál imei szerint
Válaszol
(2017-03-15, 21:53)max Írta: sziasztok,
bocs az ekezetek hianya miatt, talan ertheto lesz a sztorim (segitseget szeretnek kerni).
volt egy xperia z1 compact telefonom, ami meghibasodott garanciaidon belul (telenor), es mivel mar nem forgalmaztak/gyartottak, kaptam helyette egy z3 compactot.
a garanciaido nem ujult meg a telenornal, es roviddel a csere utan le is jart.
a z3 compact kb egy evig birta, de most szinten tonkrement.
az a kerdesem, hogy ilyen esetben a sony gyartoi garancia meg el-e, es ha igen, akkor kihez erdemes fordulni?
elore is koszonom a valaszokat!
udv

Nekem is volt hasonló problémám. 
Elvileg a garancia idő vége az amelyik a kedvezőbb számodra a két változatból:
1., A cserétől számított 90 nap, de ...
2., Ha az eredeti garancia még hosszabb mint 90 napig érvényes, akkor az eredeti garancia vége lesz érvényes az új telefonra is.

Nekem ezt a Sony ügyfélszolgálatán mondta egy hölgy kb egy éve.
Üdv
Válaszol
koszonom! Smile
Válaszol
A z3 compact topic pont erre való.
Mivel több hangszóró van benne, így felteszem az egyik hibás. pont az amire szükséged lenne.
Szervizben meg tudják csinálni, de nem tudom mennyiért.
Válaszol
Üdv! Van egy z3 compactom és az értesítési sávot nem tudom lehúzni feloldott képernyővel viszont lezárttal igen.Mi lehet a probléma?
Válaszokat előre is köszönöm.
Válaszol
Lehetséges szoftver hiba is de lehet hardver is. Nekem anno csinált ilyet hogy nem mindenhol tudtam lehúzni az értesítő sávot!
Ha garis akkor küld vissza és nagy valószínűséggel ki fogják cserélni egy új telóra. Legalábbis nekem anno így tettek.
"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is!"
Válaszol
Sajnos már nem garis.Köszönöm a választ.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: