A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 / Z5 Dual
(2017-04-27, 17:44)Sanyi9889567 Írta: Nagyon szeretem a Nugatot,de az aksi üzemidővel én is ugyanígy vagyok.Ha nyúzom a telefont egész nap,netezés,facebook,YouTube, zenehalgatás stb akkor Max 1 nap a 100%-OS töltöttség.Vagy 1.5 -nap Max.

Nem tudom, hogy a "nyúzom a telefont egész nap" konkrétan hány óra használatot jelent, de ilyen esetben azért ne csodálkozz. Ez nem csak az optimalizáláson múlik, a kijelző fogyasztása is elég komoly, ezt még egy kicsit megtolja a képjavítás, ami alapból be van kapcsolva.
Válaszol
Okostelóknál ez van sajnos. Mind gyorsan lemerül, ha sokat használod, ha nem. Ez már nem olyan, mint a régi nokia vagy sony ericcson Big Grin, hogy hetente töltötted és kész.
Válaszol
Újra húztam a szoftvert a telón, most annyi válltozás történt hogy meg sem jelenik a menüben ahol lennie kellene az hogy ujjlenyomat olvasó.....
Válaszol
Akkor - ha nem az amcsi firmware változatot telepítetted - valószínűleg hardver hiba.
Válaszol
Bluetooth téma megint. Érdekes dolgot vettem észre ma, amikor megint nem működött a bt a kocsiban, most éppen a médialejátszás. A kapcsolat beállításainál folyamatosan bejelölte majd törölte a Média audió lehetőséget. Kb. 3 másodpercenként ismételte, anélkül hogy hozzányúltam volna. Úgy tűnik, mintha a szoftver leállna vagy lefagyna, ilyenkor törli a pipát, de aztán mindig újraindítja, és kipipálja. Most is csak újraindítás után javul meg, egy időre.
Válaszol
esetleg valaki tudja, hogy miért csinál olyat az új frissítés óta, hogy ha telefonálok akkor beadja hogy a telefon alkalmazás leállt és nem tudom letenni a telefont.
Válaszol
(2017-05-21, 20:15)burnout Írta: esetleg valaki tudja, hogy miért csinál olyat az új frissítés óta, hogy ha telefonálok akkor beadja hogy a telefon alkalmazás leállt és nem tudom letenni a telefont.

Egyedi hiba lehet. Nálam ilyen nem jött elő. Javasolom, hogy telepítsed újra a telefont az Xperia Companionnal.
Válaszol
Nekem a hétvégén háromszor produkált olyat, hogy nem kapcsolt be a kijelző amikor kellett volna. Egyszer hívás közben (egy marketinges automata hívást nem tudtam kilőni miatta), kétszer meg nem tudtam bekapcsolni, csak 1-2 perc késéssel. Már az oldalát bontogattam, hogy hová rejtették az újraindítás gombot, mire feléledt. Korábban nem volt ilyen, és most is mindegyik eset után újraindítottam. Illetve a harmadik esetben magától újraindult.

Néha olyat is csinál, hogy a kezdőképre kirakott névjegyre bökéskor nem azt nyitja meg, hanem amit még előtte néztem. Töröltem és kiraktam őket újra, hátha segít...
Válaszol
hangerő fel és kikapcs gomb a reboot am
Válaszol
Ez működik akkor is, amikor a mobil éppen magába fordult?
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég