A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 / Z5 Dual
Még ami kimaradt a 6.0-ából hibák amiket tapasztaltam:
- Ha bekapcsolom a "zseblámpa" funkciót a led folyamatosan villog, nem ilyen nagyon erősen csak ilyen halványan, részemről ez elég zavaró 5-ösön nem volt ez a hiba se.
- ill a másik nagy probléma, hogy túl gyorsra állították a telefonálás közbeni szenzort, mert mikor hívok valakit becsukom a tokot az nfc-s tokon nem jön elő az ablak hanem besötétedik az egész kijelző

Előnyére szolgáljon hogy 1-2 résznél élesebb lett a kép Smile hogy valami jót is írjak már a 6.0-ról.
Válaszol
Elvileg már némelyik szolgáltatónál stamina módos 6.0-ról pletykálkodnak. Szval már van stamina módos Wink
Válaszol
Z3-ra Android N is van. 7 0
Válaszol
(2016-04-21, 19:46)Lasy Írta: Z3-ra Android N is van. 7 0
Ja! A fejlesztői változat, miközben a D6603-as verzióból (amit Európában mi is használunk) kb. 6 régióban jelent meg a 6-os.
Válaszol
Én olyat olvastam valahol hogy majd ha kiadják az android 6.0.1-et a Z5-re is abban már benne lessz a stamina mód és még egy sor hibajavítás is.Hirtelen nemtudom melyik oldalon olvastam már de volt egy ilyen iromány a hírekben a neten.
Válaszol
Japán változatban már láttam a stamina módot
Válaszol
Sziasztok
Z5 dual-om van.Kijött a 6.0 szoftver és eltünt az ujjlenyomat olvasó a készülékről.Tudtok erről valamit?
Válaszol
Vagy csak máshol kell keresned. Nem tűnhetett el.

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
Válaszol
Sehol nincs a menüben...felszívódott...én azt hittem hogy az új szoftverből hiányzik :-(
Válaszol
(2016-05-09, 10:58)batlala Írta: Sehol nincs a menüben...felszívódott...én azt hittem hogy az új szoftverből hiányzik :-(

Biztos, hogy hiányzik? Itt keresd: beállítások-biztonság és ott kell lennie!

Csatolt fájl(ok) Előnézet(ek)

Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég