A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 / Z5 Dual
Zsiga68: Az tény, hogy bizonyos helyzetekben képes melegedni (pl: játékoknál), de szerintem nem tragikus a helyzet. A haveromnak LG G5-je van terhelés alatt az is melegszik pedig abban snapi 820-van. Az autómatikus fényerőn tényleg csinál néha érdekes dolgokat. Az akku problémát nem értem, bár ha Z1C-hez hasonlítjuk akkor tényleg gyengébb, de 1 napot minden körülmények között kibír és ez tény!
Szerintem még mindig a legszebb Sony telefon!
Készülékváltáson még mindig nem gondolkodom annyira bejön ez a telefon. Kár, hogy szerintem nem kapjuk meg az "Oreot".
Válaszol
Nálam az a bizonyos helyzet pl az opera böngésző. A telefin tényleg szép de az elsödleges mindig a Hardware lenne. Az akkuidővel eggyütt..
Válaszol
A dizájn nekem is bejön, hiába írják mindenhol, hogy elavult, ódivatú. Szeretem ezt a szögletes formát, és a kerettel sincs bajom. Az iPhone X notchtól biztosan idegbajt kapnék. :O

Én 2 naponta töltöm, pedig sok mindenre használom. Vannak dolgok, amik jobban pörgetik (ilyenkor jobban melegszik és gyorsabban merül), de ez általánosan igaz minden okos eszközre, a fogyasztás a használat jellegétől függ. A szoftveres feldolgozás mindig problémásabb, mint amit hardveres dekóderrel meg lehet oldani.
A 6-os verzióval jártam úgy, hogy fotózás közben túlmelegedett, de a 7-es még nem csinált ilyet. (Lehet, hogy majd nyáron, tűző napsütésben fog.)

Az Oreót én nem sajnálom, és az újdonságaitól sem estem transzba. Nem is feltételeztem, hogy a Z széria kapna belőle.
Sokkal inkább zavar, hogy félbehagyták a 7.1.1 kiadását, és sajnos esélyes, hogy ezután biztonsági javításokat sem kapunk már.
Válaszol
Nekem valószínűleg nyílik majd a Bootloader, aztán mennek fel a LineageOS verziók, ott lesznek továbbra is biztonsági frissítések....
Most épp Z1Compact-on tesztelem
Xperia Z5 Dual : Stock Rom 32.4.A.0.160 (Android 7.1.1) Stock Kernel
Válaszol
http://www.android.gs/enter-recovery-mod...xperia-z5/

ez vajon igaz??

nekem az első két leírt módszer nem válik be....
Xperia Z5 Dual : Stock Rom 32.4.A.0.160 (Android 7.1.1) Stock Kernel
Válaszol
Kapunk egy updatet,íme a számok,lehet hogy a 7.1.2-es nugat,még nem frissítettem:

32.4.A.1.54

Az Xperifirmel már tölthető
Válaszol
Én is láttam. Elsősorban Telekom/T-Mobile készülékekre jött valami. De lehet, hogy a függetlenekre is érkezik.
Válaszol
Szerintem ez vagy biztonsági javítás vagy a 7.1.2-es Nugat.
Válaszol
Ez szerintem az utolsó javítás. S utána szoftverfrissítés Ciao! Most már a Sony a 8-as Androidra fog koncentrálni.
Válaszol
Utánanéztem, a verziószám marad 7.1.1, de már a szeptember 1-i javításokkal.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég