A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 / Z5 Dual
Tedd meg nyugodtan, semmilyen lényeges adatot nem fog törlődni. Maximum újra kell belépned a googliba.
Válaszol
Kipróbáltam a z5-öt víz alatt is Big Grin szuper, működik, nem ázik be 1m-en se. jó képeket is csinál, viszont a jack dugónál mikor megtelik vízzel, folyamatosan úgy érzékeli mintha bedugnám a fejhallgatót és kihúznám és ez elég zavaró volt. nincs esetleg valami beállítás benne, hogy vízalatti mód vagy hasonló, hogy ne szórakozzon a jack-el? Big Grin
Válaszol
(2016-05-09, 10:58)batlala Írta: Sehol nincs a menüben...felszívódott...én azt hittem hogy az új szoftverből hiányzik :-(

sziasztok, nekem szinten ez a problemam, viszem reklamaciora...marmint, hogy eltunt az ujjlenyomatolvaso ...
Válaszol
sziasztok, van esetleg valakinek feheredes hibaja a display-en?
Válaszol
Tableten volt, pixel és sargásodás.
Garanciában cserélték
Válaszol
Sziasztok,
Segítségre lenne szükségem. Z5-öt használok, már több, mint fél éve. Az ujjlenyomat olvasós képernyő feloldást azóta használom, hogy megvettem a telefont, ma viszont egyik pillanatról a másikra abbahagyta a működést, sőt még a beállításokból is eltűnt. CM Security alkalmazás app zár funkciója sem működik, olyan az egész, mintha nem is lenne a telefontban ujjlenyomat érzékelő.
Csináltam a Companion -el egy Software repai-r, de az nem javította meg. Most a telefonon indítottam egy gyári visszaállítást, hátha...

Valaki találkozott már ilyennel? Nem sokat találtam róla a neten. Annyit, hogy az US verziójában a 6.0 -nak kivették, de a telefonom Telenor-os, ráadásul semmilyen frissítést nem tettem fel ma, egyszerűen csak eltűnt a funkció.

Minden segítséget köszönök előre is!
Válaszol
Z5 compact készülékem volt, de soha nem csinált ilyet. Csak úgy nem tűnik el.
Válaszol
(2016-09-02, 21:48)Lasy Írta: Z5 compact készülékem volt, de soha nem csinált ilyet. Csak úgy nem tűnik el.

Hát szerintem is eléggé abnormális viselkedés.. A lakótásramnak is Z5 -öse van, együtt néztük, hogy mi van, konkrétan egymás mellé tettük a két telefont, minden szoftver verzió megegyezik, de az enyémből hiányzik az ujjlenyomat opció a biztonságban.
És délután 6 körül még emlékszem, hogy feloldottam ujjlenyomattal, ahogy mindig, aztán legközelebb, olyan 8 körül már full el volt tűnve belőle...

[img=360x640][Kép: 71.jpg][/img]
Válaszol
(2016-09-02, 22:19)ricsaka Írta:
(2016-09-02, 21:48)Lasy Írta: Z5 compact készülékem volt, de soha nem csinált ilyet. Csak úgy nem tűnik el.

Hát szerintem is eléggé abnormális viselkedés.. A lakótásramnak is Z5 -öse van, együtt néztük, hogy mi van, konkrétan egymás mellé tettük a két telefont, minden szoftver verzió megegyezik, de az enyémből hiányzik az ujjlenyomat opció a biztonságban.
És délután 6 körül még emlékszem, hogy feloldottam ujjlenyomattal, ahogy mindig, aztán legközelebb, olyan 8 körül már full el volt tűnve belőle...

[img=360x640][Kép: 71.jpg][/img]

Az újra telepítés után minden beállítást, appot is újra kellett telepítened, vagy bekapcsolás után minden a helyén volt?
Válaszol
(2016-09-03, 11:42)Pietro68 Írta:
(2016-09-02, 22:19)ricsaka Írta:

Az újra telepítés után minden beállítást, appot is újra kellett telepítened, vagy bekapcsolás után minden a helyén volt?

A software repair után egy részüket visszaállította, de miután gyáriba állítottam minden tényleg az alapra állt vissza.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég