A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 / Z5 Dual
Igen, ennek mindenféleképpen kell működnie.
Válaszol
A NOBA firmware-t lecseréltem CE1-re pár hete. Azóta nincs gond a bluetooth kihangosítóval!
Szerk: És a kezdőképre kirakott névjegyek sem kavarodnak össze. Hepinesz.
Válaszol
Valaki olvasta már vagy halott róla esetleg, hogy kapunk-e még a Sony-tól 7.1.1-vagy 7.1.2-es Nugat frissítést?
Mert én egyenlőre még nem találtam róla infót.Pedig jó lenne legalább ha a nugat-ból kiadnák még a legfrisebbet,sok hibajavítás,ráncfelvarrás van benne.Nagyon leálltak a frissítésekkel,mostmár alig csurran-cseppen hébe hóba.Igaz hogy 2015-ös kiadású már  a Z5 de kijöhetne még hivatalos Sony rom formájában a 7.1.2 Nugat.
Válaszol
(2017-06-26, 13:44)Sanyi9889567 Írta: Valaki olvasta már vagy halott róla esetleg, hogy kapunk-e még a Sony-tól 7.1.1-vagy 7.1.2-es Nugat frissítést?
Mert én egyenlőre még nem találtam róla infót.Pedig jó lenne legalább ha a nugat-ból kiadnák még a legfrisebbet,sok hibajavítás,ráncfelvarrás van benne.Nagyon leálltak a frissítésekkel,mostmár alig csurran-cseppen hébe hóba.Igaz hogy 2015-ös kiadású már  a Z5 de kijöhetne még hivatalos Sony rom formájában a 7.1.2 Nugat.

Egyenlőre az X, XA sorozat van frissítés alatt. Az X már 7.1.1-re. Én is bízok benne, hogy most már mi jövünk. Logikus, hogy megkapjuk, hisz a Z5 csak 2015 őszén a James Bond filmmel egy időben jelent meg.
Válaszol
(2017-06-27, 17:47)Pietro68 Írta:
(2017-06-26, 13:44)Sanyi9889567 Írta: Valaki olvasta már vagy halott róla esetleg, hogy kapunk-e még a Sony-tól 7.1.1-vagy 7.1.2-es Nugat frissítést?

Egyenlőre az X, XA sorozat van frissítés alatt. Az X már 7.1.1-re. Én is bízok benne, hogy most már mi jövünk. Logikus, hogy megkapjuk, hisz a Z5 csak 2015 őszén a James Bond filmmel egy időben jelent meg.

Ma megjelent a 7.1.1-es szoftver a Z5/Z3+ sorozatra.
Válaszol
Igen láttam,na végre sorrakerültünkBig GrinBig GrinBig Grin:

http://www.androidpolice.com/2017/06/28/...7-1-1-ota/
Válaszol
Frissítettetek már 7.1.1-re? Jó néhány olyan kommentet olvastam, hogy a frissítés után nem működik az ujjlenyomat szkenner. Van ennek valami alapja, vagy csak véletlen egybeesés?
Válaszol
(2017-07-17, 09:55)kayla Írta: Frissítettetek már 7.1.1-re? Jó néhány olyan kommentet olvastam, hogy a frissítés után nem működik az ujjlenyomat szkenner. Van ennek valami alapja, vagy csak véletlen egybeesés?

Nekem az működik. Sőt már nem csak négy mag megy a processornál. Viszont a hátlap forrósodik, és nagyon gyorsan merül az akksi. Úgyhogy ma este egy újratelepítés lesz, mivel a telefonon keresztül frissítettem. S lehet, hogy nem lett "tökéletes" a frissítés.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: