A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 Compact
várom a véleményed. egy kicsit bővebben.
azt tudom, hogy a stamina nem került bele, mert nem tudták összehozni a gyárival.

és milyen furcsa, hogy a magyar vodafone is kint van...
Válaszol
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, ugyanis menet közben megállt a frissítés, így lett egy fekete téglám. Megpróbáltam újra, de nem sok sikerrel, mindig ugyanannál a pontnál áll meg: modem.sin packet 17/77. Ez mitől lehet? A szükséges driverek telepítve, el is indul a frissítés, de mindig megakad.

Sztornó, én voltam hülye. Letöltöttem a FlashTool jar patchet, csak éppen nem cseréltem le a régit az újra. Csere után persze simán végigment az egész.
Válaszol
No ugye.
De nem kell az idézetet használni
Válaszol
Eddig sem volt lassú a szerkezet, de az új rendszerrel 13%-kal gyorsabb (AnTuTu szerint: 74995 → 84834).
Én a CE1 változatot töltöttem le, egy kivétellel minden használt alkalmazás jól működik. A kivétel a Spotify volt, nem tudta beolvasni az adatait. Töröltem (csak az adatokat), és újra bejelentkezve az is tökéletes. Még a BT kihangosítást nem tudtam kipróbálni a kocsiban, de talán azzal sem lesz gond.
Válaszol
Azt pont használom, és semmi bajom nincsen vele.
Válaszol
Sziasztok, nem tudjátok véletlenül, hogy telenorosok mikor kapjak meg a frissítést?
Válaszol
Szia!
Változó, sajnos pontosat nem tudhatunk.
Válaszol
Ha nem tudsz várni, akkor flashtool.
De ha jól tudom a Vodafone már ki is adta.
Válaszol
Flashtoolos telepítéssel megmarad a garancia?
Válaszol
Persze, hogy megmarad. Sőt, ha rootolod a telefonodat, azzal garanciát veszítesz, és ha újratelepíted flashtoollal a telefont akkor újra van garid. Smile
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég