A téma értékelése:
  • 2 szavazat - átlag 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xperia Z5 Compact
Az alkalmazáskezelő lapot rendesen átdolgozták. Nem lehet pl. tárhely szerint rendezni vagy megjeleníteni az éppen futó alkalmazásokat. Oké, nincs is szükség rá napi szinten. Smile
Válaszol
ilyet kivettek volna? Jól megnézted?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 3 eszközömről
Válaszol
Egészen jól. Rendezési lehetőség nincs, a klasszikus letöltött és futó alkalmazások lapok sincsenek.
A memória használatnál meg lehet nézni mi futott az utolsó 3 órában, de az nem a pillanatnyi állapot.

Tudom, az átlagos usernek nincs szüksége rá, de legalább a fejlesztői lehetőségekhez berakhatták volna.  Dodgy
Válaszol
(2016-03-24, 21:24)kayla Írta: Egészen jól. Rendezési lehetőség nincs, a klasszikus letöltött és futó alkalmazások lapok sincsenek.
A memória használatnál meg lehet nézni mi futott az utolsó 3 órában, de az nem a pillanatnyi állapot.

Tudom, az átlagos usernek nincs szüksége rá, de legalább a fejlesztői lehetőségekhez berakhatták volna.  Dodgy

Fejlesztői lehetőségek -> Futó szolgáltatások Big Grin
Válaszol
Kár, hogy a Sony nem gyárt ugyanakkora teljesítményű telefont kisebb méretben, mint anno a Z1, Z1c esetében. Azért beleférhetett volna +1 giga ram.
Válaszol
Köszi, Majko!
Válaszol
Sziasztok. Miért nem lehet egy adott névhez(telefonszámhoz) külön csengést beállítani? Sajnos így volt a sony z hez is frissítés után.... sajnos ez ilyen vagy valamit benéztem? Köszi a válaszokat. Smile
Válaszol
Ma reggel üzenet a telefon, hogy van új szoftverfrissítés (XperiCheck szerint 32.1.A.1.185-R6C), pár perc a telepítése.
Oké, elindítottam, pár perc mókolás után újraindult, és közölte hogy sikertelen. De csak ennyit, még nem derült ki hogy miért.
Válaszol
Ha jól tudom évig is csak másik appal lehetett csengőhangot állítani külön.

Nekem még nem jött meg a frissítés, de nem hiszem, hogy sokban változik.
Válaszol
Szia. Amikor két és fél éve megvettem a sima z-t akkor még simán ment az egyénhez állítható csengés.... aztán jöttek a frissítések és tessék..... Most a z5 c -nál már most nem lehet.... pedig a lehetőséget megadja csak nem működik.
Válaszol

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég